Jis nuoširdžiai myli vaikus, jo ūgis siekia beveik du metrus, barzdą augina jau 49 metus, yra jautrus ir turi įstabų humoro jausmą. „Visuomet stengiuosi ne save rodyti, bet kuo labiau į šventę įtraukti vaikus, jų tėvus, senelius, nes Kalėdos – tai visų pirma yra šeimos, o ne Kalėdų Senelio šventė. Be proto džiaugiuosi vaikų klegesiu, šypsenomis, šventiniu šurmuliu, jauduliu, bendryste, šiluma, vaikų akimis, kurios laukia atsakymų į pačius svarbiausius jų klausimus“, – kalbėjo Kalėda.

O vaikų ir tėvų nustebimo, jaudulio, klegesio buvo tikrai daug Trakų lopšelyje – darželyje „Obelėlė“. Vaikai, tėvai, seneliai, močiutės ir kiti šeimos nariai šiltai, kupini laimės ir džiaugsmo pasitiko Kalėdų Senelį. Vaikai su dideliu nekantrumu jo laukė, nes tiek daug reikia paklausti, tiek paslapčių išsakyti, net savo laiškus atiduoti, kuriuos taip ilgai rašė laukdami Kalėdų.

„Ir jo barzda tikra ir jis visas toks didelis ir šiltas“ – kalbėjo vaikai. Vaikų džiaugsmui nebuvo ribų, o įspūdis ir po Šv. Kalėdų dar toks pat didelis, koks buvo ir per jas. Dar ir dabar vaikai kalba, diskutuoja, mąsto, koks gi tas Kalėdų senelis buvo, kokį maišą atsinešė, kaip jį nešdamas pametė ir paskui ieškojo.

„Tikėkite stebuklais, ir jie visą gyvenimą jus lydės“ – Lietuvos vyriausias Kalėdų Senelis Kalėda.