Gegužės 4 ir 5 dienomis mūsų darželyje paminėjome Motinos dieną. Šį žodį norisi rašyti didžiąja raide, nes mama – žmogus, kuris visada atleis, priglaus ir apkabins, su šypsena pabars. Pačius gražiausius žodžius savo brangiausioms mamoms skyrė nuo pačių mažiausių mūsų vaikučių iki priešmokyklinių ugdymo grupių ugdytinių. Jei jausmus žodžiais išreikšti sunku, tai šiltas apkabinimas pasako kur kas daugiau.

MAMA. Trumpas žodis, kuriuo galima pasakyti labai daug. Mama – tai gražiausios pasakos, pats patogiausias glėbys ir besąlygiška meilė. Mamos, močiutės, krikštamotės – visos, kurių motiniška šiluma mus lydi gyvenime. Šias dienas labai džiaugėmės, kad kartu su Mamomis, Močiutėmis ar Krikštamotėmis galėjome dalyvauti šventinėse, Joms kartu su vaikučiais skirtose veiklose, o penktadienį pačioms mylimiausioms skirtas koncertas tik dar kartą įrodė, kokios Mamos jautrios, kokios švelnios ir kaip prisipildo akys ašarų, kai mato savo vaikutį drąsiai deklamuojantį eiles Mamai ar dainuojantį.

,,Kol esame maži – esi mums visas pasaulis. Kai užaugame, tavo meilė ir rūpestis kasdien lydi mūsų žingsnius ir linki sėkmės. Tegul gražiausi žiedai papuoš tavo rankas, o mūsų meilė ir dėkingumas sušildys širdį.”