Gegužės 21 d. priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Paukštelis” ugdytiniai dalyvavo Grigiškių lopšelio – darželio ,,Lokiuko giraitė” organizuojamame projekte ,,Draugystės traukinukas”. Grigiškių lopšelis – darželis ,,Lokiuko giraitė” organizavo pirmąjį susitikimą su priešmokyklinukais ir surengė sportines varžytuves vaikams.
Vaikai ir mokytojai aktyviai praleidę laiką Grigiškių lopšelyje – darželyje plačiomis šypsenomis grįžo į savo darželį ir dar ilgai dalinosi įspūdžiais iš vykusių rungtynių.
Dėkojame Grigiškių lopšeliui – darželiui ,,Lokiuko giraitė” už bendradarbiavimą ir organizuotą šventę.














































