Šiemet kūrybinės raiškos savaitė ,,Spalvotas rudenėli” lopšelyje-darželyje vyko kitaip – neįprastai. Visa bendruomenė iš įvairiausių rudens gėrybių kūrė rudens paveikslus lopšelio-darželio teritorijoje. Iš kaštonų, gilių, uogų, įvairių sėklų, lapų, vaisių, daržovių ir kitų augalų buvo sudėlioti patys gražiausi ir nuostabiausi paveikslai, o svarbiausia, kad šių stebuklingų paveikslų kūrime dalyvavo mamos, tėčiai, seneliai ir močiutės. Nors lauke saulutė nelepino šiltais spinduliais, bet būtent bendrystė ir kūryba kartu mus labai šildė.

Neapsiribojome vien paveikslų kūrimu lauke, vyko rudens dirbtuvės ir įstaigoje, kur ir tėveliai ir vaikai gamino rudenėlio puokštes ar įvairiausius rudenio gyventojus, grupėse vaikai gamino sveikas salotas pagal sekos sudarymo žemėlapį ir spaudė sultis. Taip buvo pirmos salotos pagamintos savarankiškai ir taip skaniai suvalgytos… Vaikai taip pat tapė, aplikavo ir meniškai vaizdavo rudenėlio spalvas, o darbeliai papuošė įstaigos galeriją.

Tai ne tik savaitė, tai visas gražus ir spalvotas ruduo, o spalvos tokios ryškios, kad savaitės pabaigoje nusprendėme kartu išsivirti rudenėlio sriubą.

Kiekvienos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės personažai – įvairiausios daržovės su dainomis, šokiais, eilėraščiais ir mįslėmis virėme pačią nuostabiausią sriubą, o, kad sriuba būtų gardesnė, mums ją padėjo išvirti  pati geriausia virėja – ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aleksandra Džašiašvili.

,,Pas mus atkeliavo ruduo, o ežere šaltėja vanduo. Išskrenda paukšteliai į šiltus kraštus, žiemą jiems šalta pas mus. Lapai nuo medžių linguodami šoka, vaikučiai rudenėlį nupiešti jau moka. Slepiasi medžiuose pelėdos, greit liks tik rudenėlio pėdos.” (Atėnė Bulotaitė-Rudenėlio pėdos)