Šiandien Trakų kultūros ir meno centras kartu su Trakų viešąja biblioteka organizavo Europos dienos šventę mES 20. Europos dieną švenčiame kasmet gegužės 9-ąją ir džiaugiamės taika ir vienybe Europoje.

Šiemet mūsų įstaigos ugdytiniai dalyvavo akcijoje Europos sąjungos vėliavos kūrime ,,Aš esu kūrėjas”. Kūrėme bendrą, vieningą Europos sąjungos vėliavą iš spalvoto popieriaus delniukų, kuriuos savo rankytėmis iškirpo mūsų mažieji. Priešmokyklinių ugdymo grupių ,,Drugelis” ir ,,Paukštelis” vaikai dalyvavo šventiniame minėjime ,,mES 20″, kur atliko dvi dainas, vaikus paruošė meninio ugdymo mokytoja Vilma Šerpenskienė.

Visoje Lietuvoje šiandien vyksta Europos dienai skirti renginiai, kurių metu visuomenė diskutuoja visai Europai svarbiais klausimais. Gal mes dar per maži suprasti, tačiau žinome, kad šiandien mes esame taikoje ir vienybėje, todėl ir minime tokią svarbią datą Lietuvai.

Aktyviai dalyvaujame renginiuose, kur ugdomės pilietiškumo, bendrystės, bendradarbiavimo, stengiamės suprasti, kas yra vienybės jausmas, pažinti ne tik vėliavos spalvas, bet ir žinoti ką jos reiškia ir kieno tai vėliava.

Šventės ir akcijos akimirkos