Balandžio 26 d. Trakų lopšelis – darželis „Obelėlė“ organizavo renginį įstaigoje ir prisidėjo prie Sveikatą stiprinančių mokyklų paminėdama Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veiklos 30 – metį.

Rengininio tikslas: įstaigos bendruomenės pastangomis skatinti fizinį aktyvumą, stiprinti ugdytinių sveikatą, gilinti šios srities žinias, įgūdžius ir skleisti gerąją patirtį. Puoselėti sveikos gyvensenos idėjas ir gerus tarpusavio santykius, bei kurti sveikesnę aplinką.

Renginyje dalyvavo visi įstaigos ugdytiniai, bendruomenė ir ugdytinių tėveliai. Taip pat sulaukėme ir svečių iš Trakų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro: Trakų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Zita Norkienė ir Trakų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė,
vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė Indrė Budėnienė, kurios įteikė įstaigai ir darbuotojams padėkas už sveikatos stiprinimą, fizinį aktyvumą ir gerosios patirties sklaidą.

Trakų lopšelio – darželio „Obelėlė“ direktorės Aldonos Degutienės padėka įteikta mūsų įstaigos vaikų futbolo treneriui, VšĮ Sporto klubo „Era“ direktoriui Mantui Makutunovičiui už fizinio aktyvumo skatinimą įstaigoje, nuoširdžią bendrystę ir pagalbą organizuojant renginį.

Vaikai, kartu su tėveliais ir pedagogais popietę praleido itin aktyviai: vyko mankšta, viktorina, judrieji žaidimai, estafetės, ridenimo varžytuvės, metimo į taikinį rungtys, žaidimai greitumui ir vikrumui lavinti, raidžių ir skaičių galvosūkis, šuolio arba mažo žingsnio rungtis. Šventės metu organizuotos ir futbolo varžybos, jose dalyvavo ir mūsų draugai Trakų lopšelis – darželis „Ežerėlis“.

Dėkojame visiems pedagogams, kurie padėjo ir prisidėjo prie šventės organizavimo ir aišku, didžiausias ačiū šventės dalyviams, mažiesiems sportininkams ir tėveliams.