Trakų lopšelio – darželio ,,Obelėlė“ socialinės globos grupėje nuo 1994 metų gyvena maži Trakų rajono gyventojai, kuriems lopšelis – darželis vykdo globą.

Grupėje gyvena vaikai nuo gimimo iki 7 metų. Vaikus augina patyrusios socialinės darbuotojos, kurios rūpinasi vaikų gerove:  vaikus maitina, maudo, prausia, eina su vaikais  pasivaikščioti, žaidžia.

Visi socialinės globos  grupėje gyvenantys vaikai lanko lopšelio – darželio grupes pagal savo amžių, darželyje vaikai ugdomi ir rengiami mokyklai.

Savaitgaliais vaikai dalyvauja įvairiuose renginiuose ir išvykose. Šių metų rudenį vaikai vyko į ,,Keistuolių teatrą“, lankėsi kavinėje “Šokolado sostinė”,dalyvavo prekybos centro ,,OZAS“ organizuojamuose teatro renginiuose, lankėsi Trakų pusiasalio pilies parke ir kitur.

Įstaiga nuolat rūpinasi, kad vaikai sugrįžtų į savo šeimas, todėl skatina tėvus susitikti su vaikais, išsaugoti emocinius ryšius su vaikais. Todėl šiemet nemaža dalis vaikučių grįžo gyventi į šeimas. Nenutrūksta ir vaikų įvaikinimas.

Trakų lopšelis – darželis ,,Obelėlė“ siekia, kad Trakų rajono bendruomenė būtų gerai informuota apie mažylių gyvenimą socialinės globos grupėje, todėl tradiciškai organizuojame ,,Atvirų durų dienas“, įvairias padėkos šventės.

Šiemet ,,Atvirų durų“ renginys vyks šeštadienį, gruodžio 1 dieną nuo 10.00 iki 14.00 valandos.

Visi, kam rūpi mažų trakiečių gyvenimas, gali atvykti į lopšelį – darželį ,,Obelėlė“.

Pagarbiai,

direktorė   Žaneta Vasilenko